Bakliyat

 • BÖRÜLCE
  Börülce tedariğimiz Türkiye , Güney Amerika Ülkeleri ve Uzak Doğu'dan yapılmaktadır . 17 kg’dan 50 kg’a kadar düz beyaz veya baskılı çuvallarda paketleme varyasyonlarımız mevcuttur.
 • NOHUT
  Nohut tedariğimiz Türkiye, Rusya,Ukrayna,Arjantin,Hindistan ve Meksika’dan yapılmaktadır.Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Boylama,Renk,Kırık tane ve yabancı madde işlemlerinden geçirilir.17 kg’dan 50 kg’a kadar düz beyaz veya baskılı çuvallarda paketleme varyasyonlarımız mevcuttur. Başlıca tedarik ettiğimiz çeşitler, Kabuli,Desi,Velvety’dir.
 • YEŞİL MERCİMEK
  Yeşil Mercimek tedariğimiz Türkiye, Rusya,Ukrayna ve Kanada'dan yapılmaktadır. 17 kg’dan 50 kg’a kadar düz beyaz veya baskılı çuvallarda paketleme varyasyonlarımız mevcuttur.
 • KIRMIZI MERCİMEK
  Kırmızı Mercimek tedariğimiz Türkiye, Rusya ve Kanada'dan yapılmaktadır.Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kabuklu, yaprak , futbol şeklinde sunulmaktadır .Soyma , eleme, renk ve cila işlemlerinden geçirilerek satışa hazır hale getirilir . 17 kg’dan 50 kg’a kadar düz beyaz veya baskılı çuvallarda paketleme varyasyonlarımız mevcuttur.
 • FASULYE
  Fasulye tedariğimiz Türkiye , Kırgızistan , Ukrayna , Çin , Arjantin ve Mısır'dan yapılmaktadır. Başlıca çalıştığımız; çalı , horoz , şeker ve dermason çeşitleridir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kalibrasyon ve renk işlemlerine tabii tutulur. 17 kg’dan 50 kg’a kadar düz beyaz veya baskılı çuvallarda paketleme varyasyonlarımız mevcuttur.
 • BARBUNYA
  Barbunya tedariğimiz Türkiye , Kırgızistan , Ukrayna , Çin ve Güney Amerika Ülkeleri'nden yapılmaktadır. 17 kg’dan 50 kg’a kadar düz beyaz veya baskılı çuvallarda paketleme varyasyonlarımız mevcuttur.
 • BAKLA
  Bakla tedariğimiz Türkiye , Ukrayna , Çin , Suriye , Mısır ve Avustralya'dan yapılmaktadır. 17 kg’dan 50 kg’a kadar düz beyaz veya baskılı çuvallarda paketleme varyasyonlarımız mevcuttur.
 • KURUTULMUŞ BEZELYE
  Kurutulmuş Bezelye tedariğimiz Ukrayna, Çin , Suriye ve Güney Amerika Ülkeleri'nden yapılmaktadır. 17 kg’dan 50 kg’a kadar düz beyaz veya baskılı çuvallarda paketleme varyasyonlarımız mevcuttur.
 • PİRİNÇ
  Pirinç tedariğimiz Türkiye , İtalya , Güney Amerika Ülkeleri , Rusya , Hindistan ve Pakistan'dan yapılmaktadır . Orta tane , uzun tane ve aromalı pirinç çeşitleri müşterilerin taleplerine göre karşılanır . 17 kg’dan 50 kg’a kadar düz beyaz veya baskılı çuvallarda paketleme varyasyonlarımız mevcuttur.
 • BULGUR
  Bulgur tedariğimiz Türkiye ve Suriye'den yapılmaktadır . Müşterilerin taleplerine göre pilavlık ve köftelik çeşitleri mevcuttur . 17 kg’dan 50 kg’a kadar düz beyaz veya baskılı çuvallarda paketleme varyasyonlarımız mevcuttur.
 • POPCORN
  Arjantin menşeli POPCORN Müşterilerimizin taleplerine göre minimum %99 açılma,38/40 veya 40/42 kalibrelerde 20 kg Kraft Torbalarda Satılmaktadır.
 • ŞEKER FASULYE
  ŞEKER FASULYE tedariğimiz Türkiye,Ukrayna,Çin,Kırgızistan ve Güney Amerika ülkelerinden yapılmaktadır.Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Farklı ölçülerde kalibre edilir,yabancı maddeler ve renkli tanelerden arındırılarak 25 veya 50 kg'lık polypropylene çuvallarda satılır.
 • HOROZ FASULYESİ
  HOROZ FASULYESİ, Türkiye,Arjantin ve Mısır'dan tedarik edilir.Ürün 100 gram'da 160-170 adetten 175-185 adete kadar kalibre edilir.Paketlemesi 25 veya 50 kg'lık Poplypropylene Çuvallarda hazırlanarak sevk edilir.
 • ÇALI FASULYESİ
  Çalı Fasulyesi Tedarikimiz Özellikle Kırgızistan'dan yapılmaktadır.Ürün 100 gram'da 180-185 adetten 155-160 adete kadar çeşitli ölçülerde hazırlanabilir,Paketleme 25 veya 50 kg'lik Polyproplyne Çuvallarda yapılırak sevk edilir.
 • MAŞ FASULYESİ
  MAŞ FASULYESİ tedariğimiz Özbekistan,Çin,Hindistan ve Güney Amerika ülkelerinden gerçekleştirilmektedir. Başlıca temel özellikleri ; Size: 3.0, 3.5, 3.6, 3.8, 4.0 mm ;Moisture:max. 13.5%;Admixture: max 0.5%,Imperfect:max 1%;Germination: min. 97% dir